Runda 26 | |||||||||
KK Cedevita Olimpija | 85 : 79 | Mega Soccerbet | |||||||
1 apr 18:00 | Ljubljanja | ||||||||
Igokea | 79 : 88 | Mornar Bar | |||||||
27 apr 18:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
Budućnost VOLI | 20 : 0 | KK Koper Primorska | |||||||
18 apr 20:00 | Sportski centar Morača , Podgorica | ||||||||
Zadar | 70 : 90 | Crvena Zvezda MTS | |||||||
18 apr 18:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
Partizan NIS | 80 : 58 | Split | |||||||
18 apr 16:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
FMP | 91 : 85 | Krka | |||||||
18 apr 16:00 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
Borac | 77 : 82 | Cibona | |||||||
18 apr 16:00 | Dvorana Borac , Čačak | ||||||||
Runda 25 | |||||||||
Split | 74 : 86 | Borac | |||||||
19 apr 18:00 | Mala dvorana KK Split , Split | ||||||||
Mornar Bar | 71 : 81 | KK Cedevita Olimpija | |||||||
11 apr 21:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 69 : 66 | Igokea | |||||||
11 apr 17:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Krka | 70 : 90 | Budućnost VOLI | |||||||
11 apr 13:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
Mega Soccerbet | 76 : 84 | FMP | |||||||
11 apr 12:00 | Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd | ||||||||
KK Koper Primorska | 0 : 20 | Partizan NIS | |||||||
10 apr 20:00 | Arena Bonifika , Koper | ||||||||
Cibona | 77 : 75 | Zadar | |||||||
10 apr 17:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Runda 24 | |||||||||
KK Cedevita Olimpija | 72 : 89 | Crvena Zvezda MTS | |||||||
18 apr 17:00 | Ljubljanja | ||||||||
FMP | 94 : 92 | Mornar Bar | |||||||
5 apr 18:00 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
Igokea | 88 : 80 | Cibona | |||||||
4 apr 19:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
Budućnost VOLI | 92 : 79 | Mega Soccerbet | |||||||
4 apr 12:00 | Sportski centar Morača , Podgorica | ||||||||
Partizan NIS | 91 : 67 | Krka | |||||||
3 apr 21:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Borac | 61 : 65 | Zadar | |||||||
3 apr 12:00 | Dvorana Borac , Čačak | ||||||||
Split | 20 : 0 | KK Koper Primorska | |||||||
3 apr 12:00 | Mala dvorana KK Split , Split | ||||||||
Runda 23 | |||||||||
KK Koper Primorska | 0 : 20 | Borac | |||||||
28 mar 20:00 | Arena Bonifika , Koper | ||||||||
Zadar | 63 : 86 | Igokea | |||||||
28 mar 17:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
Mega Soccerbet | 88 : 98 | Partizan NIS | |||||||
28 mar 12:00 | Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 101 : 71 | FMP | |||||||
27 mar 19:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Cibona | 93 : 83 | KK Cedevita Olimpija | |||||||
13 mar 23:50 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Krka | 77 : 71 | Split | |||||||
13 mar 23:49 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
Mornar Bar | 100 : 92 | Budućnost VOLI | |||||||
13 mar 23:49 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Runda 22 | |||||||||
Budućnost VOLI | 83 : 63 | Crvena Zvezda MTS | |||||||
22 mar 18:00 | Sportski centar Morača , Podgorica | ||||||||
Split | 74 : 65 | Mega Soccerbet | |||||||
21 mar 19:00 | Mala dvorana KK Split , Split | ||||||||
Borac | 78 : 101 | Igokea | |||||||
21 mar 17:00 | Dvorana Borac , Čačak | ||||||||
KK Cedevita Olimpija | 77 : 56 | Zadar | |||||||
20 mar 20:00 | Ljubljanja | ||||||||
Partizan NIS | 83 : 75 | Mornar Bar | |||||||
20 mar 18:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
FMP | 90 : 86 | Cibona | |||||||
19 mar 18:00 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
KK Koper Primorska | 0 : 20 | Krka | |||||||
6 mar 23:48 | Arena Bonifika , Koper | ||||||||
Runda 21 | |||||||||
Krka | 74 : 94 | Borac | |||||||
15 mar 18:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
Mega Soccerbet | 20 : 0 | KK Koper Primorska | |||||||
15 mar 17:00 | Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd | ||||||||
Mornar Bar | 81 : 71 | Split | |||||||
14 mar 20:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 73 : 64 | Partizan NIS | |||||||
14 mar 18:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Igokea | 76 : 70 | KK Cedevita Olimpija | |||||||
13 mar 19:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
Cibona | 72 : 76 | Budućnost VOLI | |||||||
13 mar 17:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Zadar | 63 : 76 | FMP | |||||||
12 mar 20:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
Runda 20 | |||||||||
Krka | 76 : 71 | Mega Soccerbet | |||||||
7 nov 17:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
Split | 60 : 71 | Crvena Zvezda MTS | |||||||
8 mar 21:00 | Mala dvorana KK Split , Split | ||||||||
Budućnost VOLI | 98 : 75 | Zadar | |||||||
6 mar 21:00 | Sportski centar Morača , Podgorica | ||||||||
Partizan NIS | 87 : 90 | Cibona | |||||||
6 mar 19:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Borac | 82 : 95 | KK Cedevita Olimpija | |||||||
6 mar 17:00 | Dvorana Borac , Čačak | ||||||||
FMP | 82 : 87 | Igokea | |||||||
6 mar 13:00 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
KK Koper Primorska | 0 : 20 | Mornar Bar | |||||||
6 mar 10:00 | Arena Bonifika , Koper | ||||||||
Runda 19 | |||||||||
Cibona | 74 : 76 | Split | |||||||
28 feb 19:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Mega Soccerbet | 86 : 84 | Borac | |||||||
28 feb 12:00 | Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd | ||||||||
KK Cedevita Olimpija | 94 : 86 | FMP | |||||||
27 feb 19:00 | Ljubljanja | ||||||||
Zadar | 96 : 94 | Partizan NIS | |||||||
27 feb 10:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 20 : 0 | KK Koper Primorska | |||||||
26 feb 20:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Mornar Bar | 80 : 61 | Krka | |||||||
26 feb 18:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Igokea | 82 : 87 | Budućnost VOLI | |||||||
28 jan 21:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
Runda 18 | |||||||||
Krka | 57 : 98 | Crvena Zvezda MTS | |||||||
8 feb 18:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
Split | 76 : 89 | Zadar | |||||||
7 feb 19:00 | Mala dvorana KK Split , Split | ||||||||
Mega Soccerbet | 90 : 89 | Mornar Bar | |||||||
7 feb 12:00 | Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd | ||||||||
KK Koper Primorska | 0 : 20 | Cibona | |||||||
6 feb 23:35 | Arena Bonifika , Koper | ||||||||
Budućnost VOLI | 89 : 75 | KK Cedevita Olimpija | |||||||
6 feb 21:00 | Sportski centar Morača , Podgorica | ||||||||
Partizan NIS | 75 : 83 | Igokea | |||||||
6 feb 19:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Borac | 83 : 76 | FMP | |||||||
5 feb 20:00 | Dvorana Borac , Čačak | ||||||||
Runda 17 | |||||||||
Igokea | 87 : 68 | Split | |||||||
1 feb 21:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 92 : 85 | Mega Soccerbet | |||||||
1 feb 18:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Cibona | 78 : 69 | Krka | |||||||
31 jan 19:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Mornar Bar | 86 : 72 | Borac | |||||||
30 jan 21:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
KK Cedevita Olimpija | 78 : 65 | Partizan NIS | |||||||
30 jan 19:00 | Ljubljanja | ||||||||
FMP | 88 : 99 | Budućnost VOLI | |||||||
30 jan 17:00 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
Zadar | 20 : 0 | KK Koper Primorska | |||||||
30 jan 00:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
Runda 16 | |||||||||
Mornar Bar | 78 : 86 | Crvena Zvezda MTS | |||||||
24 jan 19:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Krka | 63 : 81 | Zadar | |||||||
24 jan 17:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
Split | 81 : 98 | KK Cedevita Olimpija | |||||||
24 jan 15:00 | Mala dvorana KK Split , Split | ||||||||
Mega Soccerbet | 72 : 71 | Cibona | |||||||
24 jan 12:00 | Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd | ||||||||
KK Koper Primorska | 0 : 20 | Igokea | |||||||
24 jan 00:00 | Arena Bonifika , Koper | ||||||||
Borac | 72 : 76 | Budućnost VOLI | |||||||
23 jan 23:28 | Dvorana Borac , Čačak | ||||||||
Partizan NIS | 97 : 74 | FMP | |||||||
23 jan 00:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Runda 15 | |||||||||
Crvena Zvezda MTS | 85 : 63 | Borac | |||||||
19 jan 18:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Igokea | 77 : 64 | Krka | |||||||
17 jan 19:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
Zadar | 83 : 90 | Mega Soccerbet | |||||||
17 jan 17:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
KK Cedevita Olimpija | 20 : 0 | KK Koper Primorska | |||||||
16 jan 23:27 | Ljubljanja | ||||||||
Cibona | 78 : 82 | Mornar Bar | |||||||
16 jan 20:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Budućnost VOLI | 80 : 72 | Partizan NIS | |||||||
16 jan 18:00 | Sportski centar Morača , Podgorica | ||||||||
FMP | 96 : 92 | Split | |||||||
15 jan 20:00 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
Runda 14 | |||||||||
Mornar Bar | 77 : 71 | Zadar | |||||||
10 jan 21:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 82 : 81 | Cibona | |||||||
10 jan 19:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Split | 78 : 71 | Budućnost VOLI | |||||||
10 jan 17:00 | Mala dvorana KK Split , Split | ||||||||
Mega Soccerbet | 84 : 86 | Igokea | |||||||
10 jan 12:00 | Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd | ||||||||
KK Koper Primorska | 0 : 20 | FMP | |||||||
9 jan 23:21 | Arena Bonifika , Koper | ||||||||
Krka | 88 : 95 | KK Cedevita Olimpija | |||||||
9 jan 19:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
Borac | 75 : 71 | Partizan NIS | |||||||
9 jan 17:00 | Dvorana Borac , Čačak | ||||||||
Runda 13 | |||||||||
Cibona | 69 : 64 | Borac | |||||||
4 jan 18:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Mornar Bar | 90 : 76 | Igokea | |||||||
3 jan 19:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Split | 74 : 86 | Partizan NIS | |||||||
3 jan 17:00 | Mala dvorana KK Split , Split | ||||||||
Mega Soccerbet | 89 : 93 | KK Cedevita Olimpija | |||||||
2 jan 19:00 | Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 81 : 66 | Zadar | |||||||
2 jan 17:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Krka | 76 : 97 | FMP | |||||||
1 jan 23:19 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
KK Koper Primorska | 0 : 20 | Budućnost VOLI | |||||||
1 jan 23:19 | Arena Bonifika , Koper | ||||||||
Runda 12 | |||||||||
Zadar | 97 : 92 | Cibona | |||||||
28 dec 18:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
Borac | 90 : 69 | Split | |||||||
27 dec 21:00 | Dvorana Borac , Čačak |
Klub je osnovan 1974. godine.
Adresa: Bulevar revolucije 85, SC Topolica
Bar 85000, Crna Gora
Telefon: +382 30 310 505
Mobilni: +382 67 235 505
Email: kkmornarbar@gmail.com
Email: kkmornar@t-com.me
Copyright © 2024 KK Mornar Bar. DesignLab powered by B.