Runda 1 | |||||||||
FMP | 84 : 65 | KK Koper Primorska | |||||||
2 okt 13:36 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
Budućnost VOLI | 84 : 59 | Split | |||||||
3 okt 19:00 | Sportski centar Morača , Podgorica | ||||||||
Igokea | 62 : 84 | Mega Soccerbet | |||||||
3 okt 20:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
Partizan NIS | 78 : 87 | Borac | |||||||
3 okt 21:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
KK Cedevita Olimpija | 77 : 69 | Krka | |||||||
4 okt 20:00 | Ljubljanja | ||||||||
Cibona | 66 : 104 | Crvena Zvezda MTS | |||||||
5 okt 18:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Zadar | 66 : 82 | Mornar Bar | |||||||
9 okt 18:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
Runda 2 | |||||||||
Partizan NIS | 99 : 101 | Budućnost VOLI | |||||||
10 okt 20:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Mega Soccerbet | 90 : 87 | Zadar | |||||||
11 okt 19:00 | Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd | ||||||||
Borac | 64 : 95 | Crvena Zvezda MTS | |||||||
11 okt 19:00 | Dvorana Borac , Čačak | ||||||||
Mornar Bar | 109 : 68 | Cibona | |||||||
12 okt 18:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Split | 86 : 71 | FMP | |||||||
12 okt 20:00 | Mala dvorana KK Split , Split | ||||||||
Krka | 69 : 70 | Igokea | |||||||
21 okt 17:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
KK Koper Primorska | 65 : 102 | KK Cedevita Olimpija | |||||||
22 okt 19:00 | Arena Bonifika , Koper | ||||||||
Runda 3 | |||||||||
KK Cedevita Olimpija | 94 : 66 | Split | |||||||
16 okt 16:00 | Ljubljanja | ||||||||
Igokea | 89 : 71 | KK Koper Primorska | |||||||
17 okt 17:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
Budućnost VOLI | 86 : 83 | Borac | |||||||
17 okt 19:00 | Sportski centar Morača , Podgorica | ||||||||
FMP | 90 : 103 | Partizan NIS | |||||||
17 okt 21:00 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
Cibona | 73 : 77 | Mega Soccerbet | |||||||
18 okt 17:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 93 : 62 | Mornar Bar | |||||||
18 okt 18:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Zadar | 70 : 73 | Krka | |||||||
19 okt 18:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
Runda 4 | |||||||||
Borac | 76 : 87 | Mornar Bar | |||||||
24 okt 17:00 | Dvorana Borac , Čačak | ||||||||
Split | 78 : 79 | Igokea | |||||||
24 okt 19:00 | Mala dvorana KK Split , Split | ||||||||
Mega Soccerbet | 73 : 76 | Crvena Zvezda MTS | |||||||
25 okt 12:00 | Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd | ||||||||
Budućnost VOLI | 77 : 76 | FMP | |||||||
25 okt 17:00 | Sportski centar Morača , Podgorica | ||||||||
Partizan NIS | 86 : 77 | KK Cedevita Olimpija | |||||||
25 okt 18:45 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
KK Koper Primorska | 55 : 77 | Zadar | |||||||
26 okt 18:00 | Arena Bonifika , Koper | ||||||||
Krka | 63 : 80 | Cibona | |||||||
26 okt 21:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
Runda 5 | |||||||||
Mornar Bar | 80 : 73 | Mega Soccerbet | |||||||
31 okt 18:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Igokea | 90 : 84 | Partizan NIS | |||||||
31 okt 20:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
Cibona | 91 : 50 | KK Koper Primorska | |||||||
1 nov 17:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Zadar | 66 : 72 | Split | |||||||
1 nov 21:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 88 : 62 | Krka | |||||||
2 nov 20:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
FMP | 93 : 87 | Borac | |||||||
2 nov 21:00 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
KK Cedevita Olimpija | 95 : 84 | Budućnost VOLI | |||||||
30 nov 19:00 | Ljubljanja | ||||||||
Runda 6 | |||||||||
Borac | 83 : 97 | Mega Soccerbet | |||||||
6 nov 10:31 | Dvorana Borac , Čačak | ||||||||
Krka | 74 : 84 | Mornar Bar | |||||||
7 nov 19:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
Partizan NIS | 78 : 63 | Zadar | |||||||
7 nov 21:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
KK Koper Primorska | 72 : 84 | Crvena Zvezda MTS | |||||||
8 nov 17:00 | Arena Bonifika , Koper | ||||||||
Split | 77 : 74 | Cibona | |||||||
8 nov 21:00 | Mala dvorana KK Split , Split | ||||||||
Budućnost VOLI | 92 : 64 | Igokea | |||||||
30 nov 10:32 | Sportski centar Morača , Podgorica | ||||||||
FMP | 91 : 88 | KK Cedevita Olimpija | |||||||
30 nov 10:33 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
Runda 7 | |||||||||
Cibona | 75 : 82 | Partizan NIS | |||||||
14 nov 17:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Zadar | 62 : 76 | Budućnost VOLI | |||||||
14 nov 19:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
Mornar Bar | 87 : 66 | KK Koper Primorska | |||||||
14 nov 21:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Mega Soccerbet | 71 : 70 | Krka | |||||||
15 nov 13:00 | Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd | ||||||||
Igokea | 84 : 74 | FMP | |||||||
15 nov 17:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
KK Cedevita Olimpija | 97 : 88 | Borac | |||||||
15 nov 17:00 | Ljubljanja | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 78 : 76 | Split | |||||||
15 nov 19:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Runda 8 | |||||||||
Borac | 86 : 90 | Krka | |||||||
20 nov 18:00 | Dvorana Borac , Čačak | ||||||||
Split | 87 : 95 | Mornar Bar | |||||||
21 nov 17:00 | Mala dvorana KK Split , Split | ||||||||
KK Koper Primorska | 69 : 71 | Mega Soccerbet | |||||||
21 nov 19:00 | Arena Bonifika , Koper | ||||||||
Budućnost VOLI | 87 : 68 | Cibona | |||||||
22 nov 17:00 | Sportski centar Morača , Podgorica | ||||||||
KK Cedevita Olimpija | 103 : 92 | Igokea | |||||||
22 nov 19:00 | Ljubljanja | ||||||||
Partizan NIS | 85 : 86 | Crvena Zvezda MTS | |||||||
23 nov 21:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
FMP | 89 : 99 | Zadar | |||||||
31 dec 22:51 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
Runda 9 | |||||||||
Cibona | 93 : 80 | FMP | |||||||
4 dec 20:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Zadar | 78 : 80 | KK Cedevita Olimpija | |||||||
5 dec 17:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
Mornar Bar | 77 : 76 | Partizan NIS | |||||||
5 dec 19:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Igokea | 73 : 71 | Borac | |||||||
5 dec 21:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
Mega Soccerbet | 91 : 75 | Split | |||||||
6 dec 12:00 | Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 65 : 67 | Budućnost VOLI | |||||||
6 dec 18:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Krka | 74 : 57 | KK Koper Primorska | |||||||
6 dec 20:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
Runda 10 | |||||||||
Split | 78 : 80 | Krka | |||||||
10 dec 20:00 | Mala dvorana KK Split , Split | ||||||||
FMP | 75 : 111 | Crvena Zvezda MTS | |||||||
11 dec 12:00 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
KK Cedevita Olimpija | 100 : 75 | Cibona | |||||||
12 dec 17:00 | Ljubljanja | ||||||||
Partizan NIS | 79 : 77 | Mega Soccerbet | |||||||
12 dec 19:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Budućnost VOLI | 81 : 74 | Mornar Bar | |||||||
12 dec 21:00 | Sportski centar Morača , Podgorica | ||||||||
Igokea | 72 : 48 | Zadar | |||||||
13 dec 19:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
Borac | 20 : 0 | KK Koper Primorska | |||||||
14 dec 18:00 | Dvorana Borac , Čačak | ||||||||
Runda 11 | |||||||||
Cibona | 80 : 88 | Igokea | |||||||
18 dec 20:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Krka | 69 : 50 | Partizan NIS | |||||||
19 dec 17:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
KK Koper Primorska | 0 : 20 | Split | |||||||
19 dec 19:00 | Arena Bonifika , Koper | ||||||||
Mega Soccerbet | 78 : 72 | Budućnost VOLI | |||||||
20 dec 12:00 | Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd | ||||||||
Mornar Bar | 84 : 74 | FMP | |||||||
20 dec 17:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 82 : 81 | KK Cedevita Olimpija | |||||||
20 dec 19:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Zadar | 75 : 73 | Borac | |||||||
21 dec 18:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
Runda 12 | |||||||||
Budućnost VOLI | 70 : 62 | Krka | |||||||
25 dec 17:00 | Sportski centar Morača , Podgorica | ||||||||
FMP | 91 : 92 | Mega Soccerbet | |||||||
25 dec 19:00 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
Partizan NIS | 20 : 0 | KK Koper Primorska | |||||||
26 dec 19:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Igokea | 85 : 65 | Crvena Zvezda MTS | |||||||
27 dec 17:00 | Sportska sala Laktaši , Aleksandrovac | ||||||||
KK Cedevita Olimpija | 88 : 93 | Mornar Bar | |||||||
27 dec 19:00 | Ljubljanja | ||||||||
Borac | 90 : 69 | Split | |||||||
27 dec 21:00 | Dvorana Borac , Čačak | ||||||||
Zadar | 97 : 92 | Cibona | |||||||
28 dec 18:00 | Dvorana Krešimir Ćosić , Zadar | ||||||||
Runda 13 | |||||||||
Krka | 76 : 97 | FMP | |||||||
1 jan 23:19 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
KK Koper Primorska | 0 : 20 | Budućnost VOLI | |||||||
1 jan 23:19 | Arena Bonifika , Koper | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 81 : 66 | Zadar | |||||||
2 jan 17:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Mega Soccerbet | 89 : 93 | KK Cedevita Olimpija | |||||||
2 jan 19:00 | Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd | ||||||||
Split | 74 : 86 | Partizan NIS | |||||||
3 jan 17:00 | Mala dvorana KK Split , Split | ||||||||
Mornar Bar | 90 : 76 | Igokea | |||||||
3 jan 19:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Cibona | 69 : 64 | Borac | |||||||
4 jan 18:00 | Košarkaški centar Dražen Petrović , Zagreb | ||||||||
Runda 14 | |||||||||
Borac | 75 : 71 | Partizan NIS | |||||||
9 jan 17:00 | Dvorana Borac , Čačak | ||||||||
Krka | 88 : 95 | KK Cedevita Olimpija | |||||||
9 jan 19:00 | ŠD Leona Štuklja , Novo Mesto | ||||||||
KK Koper Primorska | 0 : 20 | FMP | |||||||
9 jan 23:21 | Arena Bonifika , Koper | ||||||||
Mega Soccerbet | 84 : 86 | Igokea | |||||||
10 jan 12:00 | Hala sportova Ranko Žeravica , Beograd | ||||||||
Split | 78 : 71 | Budućnost VOLI | |||||||
10 jan 17:00 | Mala dvorana KK Split , Split | ||||||||
Crvena Zvezda MTS | 82 : 81 | Cibona | |||||||
10 jan 19:00 | Dvorana Aleksandar Nikolić , Beograd | ||||||||
Mornar Bar | 77 : 71 | Zadar | |||||||
10 jan 21:00 | SC Topolica , Bar | ||||||||
Runda 15 | |||||||||
FMP | 96 : 92 | Split | |||||||
15 jan 20:00 | Košarkaška dvorana FMP Železnik , Beograd | ||||||||
Budućnost VOLI | 80 : 72 | Partizan NIS | |||||||
16 jan 18:00 | Sportski centar Morača , Podgorica |
Klub je osnovan 1974. godine.
Adresa: Bulevar revolucije 85, SC Topolica
Bar 85000, Crna Gora
Telefon: +382 30 310 505
Mobilni: +382 67 235 505
Email: kkmornarbar@gmail.com
Email: kkmornar@t-com.me
Copyright © 2024 KK Mornar Bar. DesignLab powered by B.